Mori Roanin në shtëpi, por do të befasoheni çfarë ka bërë sot Majk

12:31 | 17 Janar 2019

Majk është reperi i njohur shqiptar dhe një ndër më të pëlqyerit për momentin në publikun shqiptar.

Ai përveç që komentohet shumë si këngëtar I suksesshëm edhe jeta e tij private është jo pak e përfolur në media e në publik, përcjell ORAinfo.

Sidomos raporti I tij me isht të dashurën Majlindën me të cilën ka edhe një djalë është përfolur e komentuar shumë në media e në publik.

Dje duket se Majk e ka marrë Roanin në shtëpi e I ka blerë madje edhe shumë dhurata, e një prej tyre është edhe një veturë e vogël të cilës Majk nuk po i ndahet./ORAinfo/

Komento: