Motra e Albatritit i lë në ‘hije’ të gjitha, publikon foton më të bukur ndonjëherë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Albatritit i lë në ‘hije’ të gjitha, publikon foton më të bukur ndonjëherë

23:53 | 02 Shkurt 2019

Albatrit Muqiqi është këngëtari i mirënjohur shqiptar e një ndër më të përfolurit tani në public e në media.

U bë I njohur si djali i Merita dhe Nystret Muqiqi, por tani ai është shumë i njohur si këngëtar shumë I suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Edhe motra e tij Albiona është tani tejet e njohur për publikun, e u bë e njohur sidomos me pamjen e saj.

E në një foto që e ka postuar sot në Instastory, ajo duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: