Motra e Albatritit i lë nën hije të gjitha, mahnit me format – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Albatritit i lë nën hije të gjitha, mahnit me format

22:34 | 16 Shkurt 2019

Albiona Muqiqi vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, ku poston foto të ndryshme.

Ajo është motra e këngëtarit Albatrit Muqiqi.

Albiona, shpesh është pjesë e mediave rozë e cila komentohet për dukjen dhe linjat joshëse.

Edhe në foton e fundin ajo po duket shumë në formë, shkruan blic

Ajo ka marrë komente pozitive nga ndjekësit për dukjen.

Komento: