Motra e Albatritit më e bukura nga të gjitha, ja fotoja që e dëshmon – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Albatritit më e bukura nga të gjitha, ja fotoja që e dëshmon

11:00 | 25 Janar 2019

Albatrit Muqiqi është këngëtari i mirënjohur shqiptar e një ndër më të përfolurit tani në public e në media.

U bë I njohur si djali i Merita dhe Nystret Muqiqi, por tani ai është shumë i njohur si këngëtar shumë I suksesshëm, përcjell ORAinfo.

Edhe motra e tij Biona është tani tejet e njohur për publikun, e u bë e njohur sidomos me pamjen e saj.

Në një fotografi që e ka postuar sot në Instastory, ajo lirisht mund të quhet si një ndër femrat më të bukura shqiptare./ORAinfo/

Komento: