Motra e Albatritit shkon në spital për nipin e mbesën, ja si e ‘presin’ hallën ata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Albatritit shkon në spital për nipin e mbesën, ja si e ‘presin’ hallën ata

22:28 | 16 Janar 2019

Këngëtari I njohur Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura shqiptare.

Ata sot janë bërë prindër për herë të dytë, dhe Egzona sot ka lindur binjakë, Elian dhe Eraldin, përcjell ORAinfo.

E në shtëpinë e tyre duket se sot ka qenë një ditë shumë emocionuese.

Motra e Albatritit, Biona ka vizituar nipin dhe mbesën në spital e nuk ka hezituar që këtë moment ta postojë në Instastory./ORAinfo/

Komento: