Motra e Bleron një bukuroshe e vërtetë, publikon foton më të ëmbël me vëllaun – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Bleron një bukuroshe e vërtetë, publikon foton më të ëmbël me vëllaun

17:02 | 08 Shkurt 2019

Blero është ndër këngëtaret më të njohur dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai është i fejuar me Afronën, të cilët së shpejti do të martohen, shkruan ORAinfo.

Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Por, mjaftë aktive është edhe motra e tij Tina, edhe pse jo shumë e njohur për publikun.

Sot ajo ka publikuar një foto me Bleron, ku të dy po duken tejet bukur./ORAinfo/

Komento: