Motra e Ermalit ka ditëlindjen, e Ariana ia bën surprizën më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Ermalit ka ditëlindjen, e Ariana ia bën surprizën më të ëmbël

13:37 | 01 Shkurt 2019

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Edhe pse u bë e njohur si gruaja e këngëtarit ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar foton më të bukur me kunatën e saj, dhe me të ka shtuar edhe urimin më të bukur për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: