Motra e kunata e bëjnë ‘kukull’ Engjin, iu ‘mahnit’ me pamjen sot

21:53 | 08 Mars 2019

Duke qenë këngëtare shumë aktive e muzikës popullore Engjëllusha Salihu është e angazhuar në shumë mbrëmje e koncerte.

E këto ditë duket të kenë qenë shumë të ngarkuara për të, përcjell ORAinfo.

Ajo ka postuar një foto ku shihet se Njomza dhe Learta e kanë rregulluar atë kaq bukur.

Me grimin e motrës dhe fustanin e kunatës, Engji duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: