Motra e Labit ka ditëlindjen, ai e uron me foton më të ëmbël – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Labit ka ditëlindjen, ai e uron me foton më të ëmbël

11:16 | 05 Janar 2019

Labinot Gashi është moderatori I njohur shqiptar dhe një ndër më të pëlqyerit.

Emisionet e tij janë më të shikuarat dhe më të pëlqyerat për vite me radhë, përcjell ORAinfo.

Përveç që shikohen shumë emisionet e tij, edhe jeta e tij private është jo pak e përfolur në mediat rozë.

Ai është I martuar dhe para pak javësh është bërë baba për herë të parë.

Krahas angazhimeve, ai është shumë aktiv në rrjete sociale me postime nga jeta e tij private dhe publike.

E sot, ai ka postuar fotografinë më të bukur të motrës së tij, me të cilën e ka uruar atë për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: