Motra e Milotit ka ditëlindjen, e gruaja e tij ia bën një surprizë të bukur kunatës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Milotit ka ditëlindjen, e gruaja e tij ia bën një surprizë të bukur kunatës

13:39 | 24 Shkurt 2019

Milot Llalloshi është muzikanti i njohur kosovar dhe që për vite i kontribuoi skenës muzikore shqiptare.

Ai dhe motra e tij Edona tani janë shumë të pranishëm në dasma dhe mbrëmje të ndryshme, përcjell ORAinfo.

Miloti është i martuar para pak viteve dhe tani ai dhe gruaja e tij janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë.

Sot, motra e tij Aida ka ditëlindjen, dhe gruaja e tij ka zgjedhur fjalët dhe fotot më të bukura për ta uruar kunatën./ORAinfo/

Komento: