Motrat Mustafa me lajm befasues, nuk do të besoni kush do merr pjesë në videoklipin e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa me lajm befasues, nuk do të besoni kush do merr pjesë në videoklipin e tyre

16:07 | 06 Shkurt 2019

Sahidja dhe Safetja janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Për vite me rrallë, kanë qenë të perfolura jo vetëm për muzikën që kultivojnë, por edhe për jetën e tyrë
private, shkruan ORAinfo.

Te dya janë mjaft aktive në rrjete sociale ku publikojnë foto nga jeta profesionale dhe private, e siq duket ato janë angazhuar shumë për këngën e tyre te re.

Këtë e ka konfirmuar vet Sahide Mustafa përmes një postimi në llogarinë e saj në “Facebook”, ku ka thënë se edhe nëna e tyre do të marr pjesë në klip.

“Kushtuar më të shtrenjtës tonë nënës, për herë të parë do të marr pjesë me një ninull dhe nëna jonë në klip” ka shkruar Sahidja në postimin e saj./ORAinfo/

Komento: