Mungon përsëri Nora, ja ku shkojnë vetëm Roberti me Renenë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mungon përsëri Nora, ja ku shkojnë vetëm Roberti me Renenë

21:33 | 07 Shkurt 2019

Çifti Robert Berisha dhe Nora Istrefi, kanë qenë dhe janë një ndër më të përfolurit në publik që nga lidhja e tyre.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rene, shkruan ORAinfo.

E këto javët e fundit, në media është përfolur një ndarje e mundshme në mes tyre, e shkak për këtë u bë fakti që ata nuk kanë postuar foto me njëri-tjetrin.

Sot, Roberti ka dalë vetëm me Renenë e me ta shihet se nuk është Nora./ORAinfo/

Komento: