Ndahet çifti i njohur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndahet çifti i njohur

19:10 | 09 Janar 2019

Çifti më i pasur në botë i kanë dhënë fund lidhjes së tyre..

Ata i kanë dhënë fund martesës së tyre 25 – vjeçare.

Jeff Bezos dhe MacKenzie i kanë dhënë fund martesës së tyre 25 vjeçare sipas deklaratës që e kanë postuar në Tëitter, shkruan lajmi.net.

“Pas një periudhe të gjatë të eksplorimit të dashurisë dhe ndarjes së gjyqeve, ne kemi vendosur të shkurorëzohemi dhe të vazhdojmë jetën tonë të përbashkët si miq”, kanë shkruar çifti.

“Ne ndjehemi jashtëzakonisht me fat që kemi gjetur njëri-tjetrin dhe jemi thellësisht mirënjohës për vitet e kaluara me njëri-tjetrin”, vazhdoi deklarata e tyre.

Komento: