Ndarja nga Mimoza i paska bërë mirë Seldit, do t’iu befasojë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndarja nga Mimoza i paska bërë mirë Seldit, do t’iu befasojë me pamjen

20:51 | 26 Janar 2019

Seldi Qalliu ëshët këngëtari nga Shqipëria e që për publikun u bë i njohur për një periudhë shumë të shkurtër.

Ai u përfol shumë sidomos për jetën e tij private, pasi ishte i fejuar për një kohë të shkurtër me këngëtaren nga Kosova, Mimoza Shkodrën, përcjell ORAinfo.

Si lidhja ashtu edhe fejesa dhe ndarja e tyre bënë bujë shumë të madhe në media e në publik.

Meqë është tejet aktiv në rrjete sociale, Seldi ka postuar një foto ku shihet në një formë mjaft të mirë, e që bie në sy mbishkrimi ‘Single boy’, që i ka vënë fotos./ORAinfo/

Komento: