Ndarja nga Seldi i paska bërë mirë, kaq të bukur s’e keni parë Mimozën

22:43 | 16 Janar 2019

Mimoza Shkodra është këngëtarja që mori vëmendjen e publikut që në daljen e parë në skenë.

Ajo ka qenë shumë e përfolur në publik sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Mimoza ka qenë e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria Seldi Qalliu dhe para pak muajve ndarja e tyre mori gjithë vëmendjen e mediave rozë.

E pas ndarjes Mimoza është paraqitur gjithmonë e më tërheqëse, sidomos në foton e fundit ajo duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: