Ndryshe nga seriali, ‘Pajtesa’ duket kaq elegante në krahët e të fejuarit

21:38 | 09 Janar 2019

Fiona Gllavica, është aktorja nga Prishtina, e që u bë shumë e njohur dhe e dashur tek publiku,me rolin e saj të ‘Pajtesës’, në serialin ‘Çka ka shpia’.

Jashtë nga seriali, Fiona shfaqet krejt ndryshe, shkruan ORAinfo

Ajo është e fejuar dhe vazhdimisht poston fotografi me të fejuarin e saj, Arbnorin.

E në fotografitë qe i ka postuar në Instagram, Fiona duket shumë elegante dhe krejtësisht ndryshe nga siç jemi mësuar ta shohim në serial./ORAinfo/

Komento: