Ndryshimi drastik i Virginias, ja si duket tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndryshimi drastik i Virginias, ja si duket tani

15:17 | 28 Janar 2019

E njohur si Virginia, aktorja meksikane Elizabeth Islas Brasdefer ka arritur të bëhet e njohur për publikun kosovarë përmes serialit “Për Ty”.

Aktorja e njohur meksikane, Elizabeth Islas Brasdefer e njohur në rolin e “Virginia Montalban” në serialin “Për Ty”, tani është 72 -vjeçare dhe me një pamje shumë më ndryshe. Virginia ishte e martuar me Jaime Bravo por, ata nuk patën fëmijë.

Në mediet meksikane raportohet se aktorja shiti bizhuteritë e saj sepse ajo ra në varfëri.

Që nga viti 2012 ajo jeton në Miami dhe është në pension, shkruan rtv21.

Puna e fundit e Elizabeth Islas Brasdefer ishte në telenovelën “Angel Rebelde” në vitin 2004.

Aktorja kur ishte 66-vjeçare.

Komento: