Në ditë të ftohtë e me shumë borë, Ariana del me veshjen më të papërshtatshme – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në ditë të ftohtë e me shumë borë, Ariana del me veshjen më të papërshtatshme

12:20 | 10 Janar 2019

Ariana Fejzullahu është emri që tani po lakohet shumë në për media sidomos për stilin e saj të veçantë.

Ajo u bë e njohur fillimisht si gruaja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahut dhe si nënë e tre fëmijëve të tij, shkruan ORAinfo.

Ariana krahas angazhimeve që I ka në rritjen e fëmijëve të saj, ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Në këtë ditë të ftohtë e me shumë borë, Ariana ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një pallto të hollë dhe jot ë përshtatshme për kohën./ORAinfo/

Komento: