Në ditëlindjen e saj, Shkurtën e ‘mbuluan’ me dhurata

17:25 | 07 Mars 2019

Shkurte Gashi është tani një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Ajo pëlqehet shumë sidomos për performancat e saj live, përcjell ORAinfo.

Shkurta dje festoi ditëlinjden dhe në këtë ditë ajo mori urime të shumta.

E nuk kanë munguar as dhuratat të cilat Shkurta i ka posutar në Instastory./ORAinfo/

Komento: