Në ditën e 8 Marsit, urimin më interesant e bëri Diellza Kolgeci

22:44 | 08 Mars 2019

Diellza Kolgeci është gjithmonë e përfolur në publik dhe kjo për shkak të paraqitjes së saj.

Ajo tani është shtatzënë me basketbollistin, Fisnik Rugova, dhe pop resin fëmijën e tyre të parë, përcjell ORAinfo.

Është shumë aktive në rrjete sociale, dhe sot në ditën e gruas ajo ka bërë një urim shumë interesant.

E më të veçantë këtë urim e bën edhe fakti se ajo I ka uruar edhe ata burra që I kanë shkolluar dhe ndihmuar vajzat e tyre./ORAinfo/

Komento: