Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu duket kur shkon në punë Kaltrina Mikushnica – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në ditët e fundit të shtatzënisë, kështu duket kur shkon në punë Kaltrina Mikushnica

09:03 | 29 Janar 2019

Kaltrina Mikushnica po vazhdon të jetë një ndër moderatoret më të njohura dhe më të pëlqyera nga publiku.

Që nga paraqitja e saj e parë ajo u dallua me thjeshtësinë dhe elegancën që e transmeton në ekran, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është në javët e fundit të shtatzënisë ku po e pret fëmiun e saj të dytë.

Ajo sot ka publikuar një foto nga puna e saj, ku e drejton prograimin e mëngjesit në T7.

E veshur me gjuks me ngjyrë të gjelbër, Kaltrina po shkëlqen edhe sot. /ORAinfo/

Komento: