Në festën e madhe të nipit, Engji duket më ‘mahnitëse’ se kurrë

22:11 | 27 Shkurt 2019

Engjëllusha Salihu është kengëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pqlyerat nga ky zhanërr.

Edhe pse u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, tani Engji famën e madhe po e arrin vetë, shkruan ORAinfo.

Ajo krahas angazhimeve që i ka në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar kaq bukur për festën që ka bërë motra e saj, Njomza, për lindjen e djalit./ORAinfo/

Komento: