Në këtë mot me borë, Vlora vishet e tëra me ngjyra, iu mahnit me pamjen

13:10 | 10 Janar 2019

Vlora Ҫitaku është Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo është njëra ndër femrat më të suksesshme në skenën politike kosovare, shkruan ORAinfo.

Përtej kësaj, Vlora është edhe një femër shumë atraktive dhe e cila kujdeset mirë për dukjen.

Ajo gjithmonë shfaqet e veshur me shumë stil, ku në shumicën e rasteve preferon të duket elegante.

Vlora është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil, ku po dominojnë disa ngjyra, që jo shpesh mund të shohim në një mot të tillë./ORAinfo/

Komento: