Ne këtu po ngrijmë nga i ftohti, Ariana zbulon këmbët në Dubai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ne këtu po ngrijmë nga i ftohti, Ariana zbulon këmbët në Dubai

10:27 | 31 Janar 2019

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë.

Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet në Dubai e veshur me pantollona të shkurtëra.

Si gjithmonë, Ariana po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Komento: