Në përvjetorin e lidhjes, Blero bën dedikimin më emocionues për Afronën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në përvjetorin e lidhjes, Blero bën dedikimin më emocionues për Afronën

12:39 | 05 Shkurt 2019

Blero dhe Afrona para pesë vitesh u lidhën me njëri-tjetrin dhe kjo lidhje bëri bujë të madhe në media e në publik.

Që nga atëherë ndonëse në distancë ata vazhdimisht kanë publikuar foto me njëri-tjetrin, përcjell ORAinfo.

Ata sot festojnë përvjetorin e tyre të pestë dhe Blero ka postuar foton më të ëmbël me Afronën.

Me të ia ka shtuar edhe një dedikim shumë emocionues./ORAinfo/

Komento: