Ne po ngrihemi, por do të befasoheni me çfarë veshje del Afrona në qytet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ne po ngrihemi, por do të befasoheni me çfarë veshje del Afrona në qytet

13:21 | 24 Shkurt 2019

Afrona Dika është emri i modeles që në publikun shqiptar u bë shumë e njohur pasi u lidh me këngëtarin e njohur, Blero.

Ata janë lidhur që pesë vite dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Afrona është shumë aktive në rrjete sociale dhe për çdo ditë publikon foto të ndryshme të jetës së saj.

E sot, ajo ka postuar një foto ku ndonëse temperaturat janë në minus ajo është veshur me një fustan jo të përshtatshëm për kohën./ORAinfo/

Komento: