Në prag të lindjes, gruaja e ‘Kemalit’ iu befason me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në prag të lindjes, gruaja e ‘Kemalit’ iu befason me pamjen

20:47 | 06 Shkurt 2019

Burak Ozcivit është aktori që mori zemrat e publikut në Turqi dhe në vende të tjera.

Ai e bëri për vete publkun që në daljen e parë, mirëpo, suksesin e madh e arriti me rolin e ‘Kemalit’ në serialin e njohur ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Para pak vitesh ‘Kemali’ kurorëzoi dashurinë e tij me aktoren shumë të njohur turke Fahrie Evcen, dhe ata të dy tani janë pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E sot, Fahrie ka publikuar një foto ku shihet se shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë./ORAinfo/

Komento: