Neca bëhet nuse, Learta iu ‘shkrin’ me reagimin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Neca bëhet nuse, Learta iu ‘shkrin’ me reagimin

19:26 | 16 Maj 2019

Learta Jakupi është një prej emrave më të lakuar për momentin në publikun shqiptar dhe mediat rozë.

Ndonëse u bë e njohur si reja e këngëtares, Shyhrete Behluli, janë paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse ato që po e bëjnë edhe më të komentuar, përcjell ORAinfo.

Learta nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet kunata e saj e rregulluar si nuse e kjo duket se i ka pëlqyer shumë Leartës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!