Neca i shkon në vizitë Egzonës në spital, ja çfarë dhurate i ka dërguar për binjakët

16:09 | 17 Janar 2019

Neca Tërnava është kunata e Learta Jakupit dhe njëkohësisht edhe shoqja e Egzona Muqiqit.

Ajo dhe Egzona menaxhojnë së bashku dyqanin e veshjeve elegante për femra ‘Goddes Exclusive’, përcjell ORAinfo.

Pasi Egzona dje lindi binjakët, Neca bëri menjëherë një postim në Instastory me të cilën ajo uronte atë dhe Albatritin, e më vonë ajo edhe shkoi për vizitë te Egzona.

Ndërsa sot, Neca ishte prapë për vizitë të Egzona. Ajo i bëri edhe një dhuratë Egzonës për binjakët e saj. /ORAinfo/

Komento: