Nëna dhe vjehrra e Elitës dalin bashkë për kafe, pamja e zonjave merr vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna dhe vjehrra e Elitës dalin bashkë për kafe, pamja e zonjave merr vëmendjen

13:03 | 23 Prill 2019

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shihet se ka dal për kafe me nënën e Elitës.

Të dyja po duken tejet bukur dhe zonja të vërteta./ORAinfo/

Komento: