Nëna e Arianës ka ditëlindjen, vajza e saj i bën një befasi të madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e Arianës ka ditëlindjen, vajza e saj i bën një befasi të madhe

15:29 | 12 Shkurt 2019

Ariana është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Ermal Fejzullahut.

Ajo është shumë e njohur dhe është shumë shpesh pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Nusja e Ermalit është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar nënën e saj për ditëlindje.

“Mbretëresha ime, urime ditëlindjen”- ka shkruar ndër të tjera Ariana për nënën e saj.

E fjalë të tilla, janë dhurata dhe befasia më e mirë për një nënë./ORAinfo/

Komento: