Nëna e ndjerë e Fjollës duhej të festonte sot ditëlindjen, Fjolla shumë e mërzitur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e ndjerë e Fjollës duhej të festonte sot ditëlindjen, Fjolla shumë e mërzitur

23:30 | 30 Janar 2019

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

E nëna e saj e ndjerë, sot duhej të festonte ditëlindjen.

Fjolla ka publikuar disa foto me të cilat shpreh mërzinë e saj për nënën./ORAinfo/

Komento: