Nëna e saj e shëtit me veturë Leartën, veshja e tyre bie në sy – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e saj e shëtit me veturë Leartën, veshja e tyre bie në sy

12:50 | 19 Nëntor 2019

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto më nënën e saj duke u shëtitur me veturë. Të veshur me shumë stil të dyja po duken shumë bukur. /ORAinfo/

Komento: