Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e saj ka ditëlindjen, Blerona ia mbush shtëpinë me dhurata

19:14 | 13 Shkurt 2019

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të komentuara kosovare.

Përveç me profesionin që bën, ajo u bë e njohur me paraqitjet e saj me plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Blerona është tejet aktive në rrjetet e saj sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë bën postime të ndryshme.

E sot, ka postuar disa foto ku shihet se e ka uruar nënën e saj për ditëlindje e më vonë edhe ia ka mbushur shtëpinë asaj me dhurata./ORAinfo/

Komento: