Nëna e saj ka ditëlindjen, Gëzimja publikon foton më të bukur me të – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nëna e saj ka ditëlindjen, Gëzimja publikon foton më të bukur me të

19:09 | 15 Mars 2019

Gëzime Krasniqi u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, përcjell ORAinfo.

Gëzimja komentohet shumë në media e në publik sidomos për raportin që ka më vjehrrën e saj.

Meqë është tejet aktive në rrjete sociale, Gëzimja publikoi sot një foto me nënën e saj me të cilën uron atë për ditëlindje./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!