Nëna e saj ndërroi jetë para një muaji, por këto foto të ‘Selinit’ me të do t’iu emocionojnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e saj ndërroi jetë para një muaji, por këto foto të ‘Selinit’ me të do t’iu emocionojnë

19:22 | 30 Janar 2019

Hande Ercel është aktorja turke e që arriti në moshë fare të re të bëhet tejet e njohur në publikun turk dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Selinit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Vajzat e diellit’, përcjell ORAinfo.

E para një muaji, pas një beteje shumë të gjatë me kancerin, ndërroi jetë nëna e saj e që Hande e mori shumë rëndë ngase nuk ka postuar asnjë foto që nga ajo ditë.

Nga fotot e tyre të përbashkëta shohim se nëna e saj ka qenë shumë e re./ORAinfo/

Komento: