Nëna e saj në udhëtim, por shikoni çfarë surprize ia bën Leartës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e saj në udhëtim, por shikoni çfarë surprize ia bën Leartës

14:44 | 03 Shkurt 2019

Learta Jakupi është një ndër nuset më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur shqiptare, Shyhrete Behlulit, mirëpo më vonë famën e madhe e arriti vetë duke hapur dyqanin e saj me veshje elegante për femra, përcjell ORAinfo.

Edhe familja e saj është jo pak e përfolur në mediat rozë e sidomos prindërit e saj.

E sot, nëna e saj është nisur në udhëtim dhe rrugës ka shoqëruar kënga e vajzës së saj./ORAinfo/

Komento: