Nëna e Teutës si zonjë e vërtetë në premierën e filmit të vajzës së saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nëna e Teutës si zonjë e vërtetë në premierën e filmit të vajzës së saj

11:12 | 15 Mars 2019

Teuta Krasniqi përveçse një aktore që shquhet për talentin e lindur, ajo shquhet edhe për bukurinë që ka.

Një femër që u citua shpesh për bukuri, Teuta preferon që në të shumtën e herëve të shfaqet natyrale, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ishte premiera e filmit ku ajo luan, e që titullohet “Një tregim Prishtine”.

Në këtë premierë padyshim se ishin të pranishëm edhe prindërit e saj, e vëmendjen mori nëna e cila po dukej mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!