Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nga bora në det, këto janë pushimet super-luksoze të Luanës

23:44 | 22 Shkurt 2019

Luana Vjollca është moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria e që është tejet e njohur për gjithë publikun shqiptar.

Ajo që e bën atë më të njohur dhe më të pëlqyer në public është pamja e saj dhe paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme të jetës së saj.

E sot ka postuar foto njëherë nga një pushim në një vend më borë, e më vonë ka postuar foto e video ku shihet se ka shkuar në Maldive./ORAinfo/

Komento: