Ngjarja që tronditi vendin, vjen reagimi nga Gold Ag

15:31 | 27 Shkurt 2019

Vendi ynë është tronditur nga një lajm i keq sot.

Një 27 vjeçar është vrarë sot në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë, shkruan lajmi.net.

Kjo ngjarje i ka prekur qytetarët ndërsa reagim ka pasur edhe nga reperi Arian Agushi, Gold AG.

“Pse këto vrasje në vendin tim 😢”, ka shkruar ai dhe komentet kanë qenë të shuma nga ndjekësit e tij në Facebook.

Dëshmitarët i kanë thënë lajmi.net se i ndjeri ishte pronar i një kazinoje në Prishtinë. Po ashtu, këta dëshmitarë që e kanë njohur nga larg thonë se i njëjti ka pasur probleme me familjarët e gruas së tij

Komento: