Nita sot feston ditëlindje, kështu e uron Nora motrën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nita sot feston ditëlindje, kështu e uron Nora motrën e saj

16:29 | 26 Janar 2019

Motra e Nora Istrefit, Nita sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast nuk ka munguar as urimi i motrës e cila thotë fjalë prekëse dhe mjaft të veçanta për të, shkruan lajmi.net.

“Askush nuk e falenderon motrën, askush nuk thure këngë për të. Motra është gjithnjë aty, është krahu yt i djathtë. Faleminderit qe me shtrëngoje dorën, sa herë ndihesha e frikesuar. Faleminderit që kujdesesh per mua.

Faleminderit që ishe një motër që gjithkush duhet ta ketë. Pa një motër si ti, jeta do të ishte zbrazëti. Urime ditëlindjen Nita ime ♥🎂. Te dua”, shkruan Istrefi.

Komento: