Një baba shumë i përkushtuar si Labi, ja çka i bleu sot vajzës

21:09 | 22 Janar 2019

Labinot Gashi dhe gruaja e tij Qëndresa janë një ndër çiftet më të pëlqyera dhe më të përfolura të showbizit shqiptar.

Dasma e tyre madhështore para pak vitesh mori vëmendjen më të madhe të mediave rozë dhe u komentua për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Para pak javësh, ata u bënë prindër për herë të parë, dhe vajzës së tyre ia lanë emrin, Rroa.

E sot, Labi duket se ia ka blerë vajzës së tij një dhuratë e menjëherë e ka postuar në Instastory./ORAinfo/

Komento: