Një bionde që “çmend”, ja si duket sot Esmeralda – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një bionde që “çmend”, ja si duket sot Esmeralda

18:16 | 10 Shkurt 2019

Telenovelat spanjollem ka kohë që kanë dalë nga “moda”

‘Esmeralda’ ka qenë njëri prej serialeve më të ndjekura dikur, e protagonistja kryesore konsiderohej shumë e dashur për publikun.

Seriali ‘Esmeralda’ ka pasur një shikueshmëri të madhe televizive, e aktorja e tij, si protagonistja kryesore, Leticia Calderon, ishte po ashtu shumë e dashur për publikun e huaj dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net.

Tash kur ka kaluar një kohë e gjatë, aktorja e lartëpërmendur ka pësuar disa ndryshime jo shumë të mëdha, shkak i moshës.

Mirëpo pavarësisht kësaj ajo shihet të jetë akoma energjike dhe disa fotografi të realizuara së fundmi ua sjellim në vazhdim, aty ku edhe mund t’i vini re ndryshimet e vogla.

Komento: