Një bionde tërheqëse, kjo është e dashura e Mahirit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një bionde tërheqëse, kjo është e dashura e Mahirit

15:26 | 06 Shkurt 2019

Serialet turke kanë pushtuar mediat tona.

Aktori Turk, Onder Atakanlı, i cili i dha jetë rolit të “Mahirit” në serialin “Më fal” është mjaft aktiv në rrjetet sociale duke publikuar imazhe nga më të ndryshmet.

Onderi u lind në Ankara në vitin 1984, ai ka studiuar në Universitetin e Ankarasë, shkruan rtv21.tv Në jetën reale, “Mahiri” në vitin 2017 është martuar dhe ka një jetë të lumtur.

Këtë e dëshmon vazhdimisht me publikimin e fotografive ku shfaqet afër bashkëshortes së saj.

Komento: