Një burrë i moshuar dhe aspak tërheqës, shikoni si po duket tani ‘Mehmeti’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë i moshuar dhe aspak tërheqës, shikoni si po duket tani ‘Mehmeti’

14:28 | 10 Shkurt 2019

Kenan Imirzaioglu është aktori që për një kohë të gjatë ishte një ndër më të suksesshmit në Turqi dhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai mori një vëmendje shumë të madhe sidomos kur luajti rolin e ‘Mehmet Kosovalit’ në serialin turk ‘Jetë e hidhur’, përcjell ORAinfo.

Ai në atë kohë njihej edhe si një ndër aktorët më të bukur turk.

Mirëpo, tani ai ka ndryshuar aq shumë sa mezi njihet./ORAinfo/

Komento: