Një burrë i moshuar e me mjekërr, nuk do të besoni sa shumë ka ndryshuar ‘Enderi’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë i moshuar e me mjekërr, nuk do të besoni sa shumë ka ndryshuar ‘Enderi’

15:03 | 16 Shkurt 2019

Ishte seriali ‘Jetë e hidhur’ ai që e bëri të njohur aktorin turk Oğuz Galeli.

Ai në këtë serial luante rolin e ‘Enderit’ dhe me këtë rol u bë i njohur në publikun turk e të huaj.

Po me këtë rol u bë i njohur edhe në publikun shqiptar.

Tani, kaq shumë vite pas serilin ‘Enderi’ ka ndryshuar shumë sa mezi njihet./ORAinfo/

Komento: