Një burrë kaq romantik si Blero, do të befasoheni çfarë dhurate i ka blerë sot Afronës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë kaq romantik si Blero, do të befasoheni çfarë dhurate i ka blerë sot Afronës

16:42 | 09 Shkurt 2019

Blero dhe Afrona janë një ndër të paktat çifte që bëjnë gjithmonë bujë në media e në publik.

Ata janë lidhur pesë vite më parë dhe që nga atëherë janë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë tejet aktivë në rrjetet e tyre sociale e sidomos në Instagram.

Sot, Afrona ka postuar një foto ku shihet se ka marrë një dhuratë shumë romantike nga Blero për përvjetor./ORAinfo/

Komento: