Një burrë romanik si Savashi nuk keni parë, ja ku e ka dërguar gruan e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë romanik si Savashi nuk keni parë, ja ku e ka dërguar gruan e tij

12:37 | 07 Janar 2019

Adhuruesit e serialve turke, gjatë do ta mbajnë mend Savashin, që luajti personazhin kryesor te telenovela, Dashuri dhe Ndëshkim.

Ai me bukurin dhe talentin e tij, arriti që për një kohë të shkurtë të marrë zemrën e shumë fansave, përcjell ORAinfo.

Aktori turk, Murat Yıldırım ka bërë shumë ndryshime në jetën personale të tij. Ai është martuar me bukuroshen , Iman Elbani Yildirim.

Çifti në fjalë janë martuar dhe ceremoninë e tyre e kanë mbajtur larg publikut . Por,Savashi ëshë një burrë shumë romantik dhe di si ta bëjë guran e tij të lumtur. Shikoni se ku e ka dërguar atë./ORAinfo/

Komento: