Një burrë shumë më i moshuar se ajo, ky është i dashuri i ‘Exhes’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë shumë më i moshuar se ajo, ky është i dashuri i ‘Exhes’

18:43 | 09 Shkurt 2019

Afra Saracoglu është aktorja turke e që arriti të bëhet tejet e famshme në moshë farë të re.

Ajo arriti sukses të madh jo vëtëm në Turqi por edhe më gjerë, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Egjes’ në serialine njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.

Ajo njihet edhe si një ndër femrat më të bukura turke, mirëpo, I dashuri I saj duket të jetë shumë më I moshuar se ajo./ORAinfo/

Komento: