Një burrë si Adonisi, shikoni si e shërben Teutën me kafe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Një burrë si Adonisi, shikoni si e shërben Teutën me kafe

18:41 | 15 Shkurt 2019

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura dhe më të suksesshme në vend.

Ajo kohëve të fundit ka realizuar edhe projektin e saj më të ri, që është një serial i cili do të fillojë të transmetohet nga java e ardhshme, shkruan ORAinfo.

Teuta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktiv është edhe Adonisi me postime të shumta.

Sot ai ka publikuar një pamje ku shihet duke shërbyer kafe.

Teuta është një grua me fat për burrin që ka./ORAinfo/

Komento: